Behrouzi Hotel in Qazvin
Behrouzi Hotel in Qazvin
Behrouzi Hotel in Qazvin
Behrouzi Hotel in Qazvin
Behrouzi Hotel in Qazvin
Behrouzi Hotel in Qazvin
Behrouzi Hotel in Qazvin
Behrouzi Hotel in Qazvin

هتل خانه بهروزی قزوین

لطفا حتما قبل از رزرو، جهت اطلاع از ظرفیت و دریافت لینک رزرو با یکی روش های زیر با ما تماس بگیرید:

 

 

قدیمی‌ترها می‌گویند «بسیار سفر باید، تا پخته شود خامی». راستش را بخواهید بی‌راه هم نمی‌گویند. مگر می‌توان از مواجه شدن با انسان‌های رنگارنگ و فرهنگ‌های هزار نقش و نگار نیاموخت؟ قزوین تنیده شده در مدنیت، هنر، ادبیات، صنعت و... . قزوین آینۀ مردمان سختکوشش است که قرن‌هاست به سازندگی و تلاش مشغولند. بنابراین اگر در جواب مصرع بالا، از هزینه‌های بالای سفر کردن گله می‌کنید، به خواندن ادامه دهید، زیرا قرار است به شما بیاموزیم که چطور در نهایت کم‌خرجی، به سفر بروید. قزوین یکی از تاریخی‌ترین شهرهای ایران است که به دلیل نزدیکی‌اش به تهران، می‌تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری پایتخت‌ نشینان محسوب شود. اماکن تاریخی، جاذبه‌های طبیعی، فرهنگ بومی و بافت تاریخی شهر از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این شهر است. استان قزوین مانند هر شهر توریستی دیگری، هتل‌های بسیار زیادی برای اقامت مسافران دارد و در کنار آن خانه‌های سنتی قزوین نیز به اقامتگاه‌های مسافران تبدیل شده‌اند. هتل‌ خانه بهروزی قزوین یکی از آن‌هاست. این هتل خانه، با معماری بسیار زیبا و تاریخی‌اش، تا کنون اقامتگاه بسیاری از گردشگران خارجی بوده. در سال‌های اخیر از هتل‌های سنتی قزوین استقبال زیادی شده است و از آنجایی که این هتل خانه، با داشتن تمام عناصر خانه‌های قدیمی و سنتی ایرانی، می‌تواند حس نوستالژیک ایرانیان را تحریک کند، به یکی از محبوب‌ترین اقامتگاه‌های قزوین تبدیل شده است. سکوت و آرامش این هتل، در کنار معماری باشکوه و سنتی‌اش و البته غذاهای باکیفیت و خوشمزۀ رستوران خانه بهروزی قزوین، همۀ آن چیزی است که مسافران خسته از هیاهوی شهری و شلوغی و استرس روزمره به آن نیاز دارند.

 

هتل خانه بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین

 

از آنجایی که پر هزینه ‌ترین بخش سفر، مسالۀ اقامت است، می‌توانید با انتخاب اقامتگاه‌های مناسب اما به صرفه، قدم بزرگی در کاهش هزینه‌های سفرتان بردارید. هتل خانه بهروزی قزوین، با وجود امکانات و شرایط بالای اقامت، همواره در تلاش است تا با تعدیل قیمت‌ها، شرایط را برای سفر کردن تمام اقشار جامعه فراهم کند.

 

آدرس هتل خانه بهروزی: قزوین، خیابان امام خمینی، روبروی بازار سعادت، کوچه کریم اصغری، بن بست ششم - هتل خانه سنتی بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین

اقامتگاه‌های قزوین

همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، قزوین شهری توریستی است و به همین دلیل، تعداد هتل‌ها و اقامتگاه‌های قزوین بسیار زیاد است. اگر قصد سفر به این شهر را دارید، برای اقامت در آن می‌توانید از میان گزینه‌های زیر با توجه به بودجه و شرایطتان یکی را انتخاب کنید: مهمانسراهای قزوین، مسافرخانه‌های قزوین، هتل آپارتمان قزوین، هتل‌های قزوین و ... البته در سال‌های اخیر خانه‌های بوم گردی در قزوین نیز مورد استقبال مسافران واقع شده‌اند. منطقه الموت، یکی از جاذبه های این استان است که میزبان گردشگران بسیار زیادی است. به همین دلیل هتل‌های الموت قزوین در رقابت با یکدیگر، از کیفیت و امکانات بالایی برخوردارند. از جملۀ اقامتگاه‌های محبوب می‌توان به اقامتگاه سون در الموت یا همان اقامتگاه بوم گردی الموت در روستای زرآباد اشاره کرد.

 

هتل خانه بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین

تورهای گردشگری قزوین

قزوین، شهری که حدود نیم‌ قرن پایتخت دورۀ صفویه بوده است، از قدیمی‌ترین حوزه‌های تمدنی ایران است که براساس یافته‌های باستان‌شناسان سابقۀ سکونت در آن به ‎ ۹هزار سال می‌رسد. این شهر یکی از زیباترین شهرهای ایران است که هر گوشه‌اش به تاریخ و فرهنگ مخصوص به خود، گره خورده است. استان قزوین با شش شهرستان و ‎ 25شهر و 15هزار و ‎ 821کیلومتر مربع، حدود یک درصد از مساحت ایران را شامل که از شمال به استان‌های مازندران و گیلان، از غرب به زنجان و همدان، از جنوب به مرکزی و از شرق به استان تهران محدود می شود. جمعیت قزوین، این شهر بزرگ و تاریخی، بیش از نیم‌ میلیون نفر است. قزوینی‌ها مردمانی هستند که به صمیمت و میهمان‌نوازی شهره‌اند و آوازۀ هنر و صنعتشان در گوش دنیا پیچیده است.

 

بنای اولیه شهر قزوین را به شاپور (معروف به شاپورذوالاکتاف) نسبت می‌دهند. شاپور شهر قزوین را برای جلوگیری از تهاجمات دیالمه بنا نهاد و در آن دژها و استحکامات به وجود آورد و سپاهیان خود را در آن استقرار داد. به مرور زمان، پایگاه نظامی شاپور توسعه یافت و هسته اصلی شهر قزوین به وجود آمد. موقعیت این شهر همواره به عنوان گذرگاه مهم طبرستان و دریای مازندران (خزر) اهمیت فراوان داشت. بعد از حمله اعراب به ایران و آغاز دوره فتوحات اسلامی، برا ابن عازب از سرداران معروف عرب در سال ۲۴ هجری قمری، قزوین را محاصره کرد. قزوین در دوره اسلامی نیز به پایگاه و مبدا عملیات بعدی لشگریان عرب تبدیل شد. در سال ۱۹۲ ھ . ق «هارون الرشید» به قزوین آمد و نسبت به توسعه شهر و ساخت بنای مسجد جامع در آن اقدام نمود. دژهای متعدد، قلعه ها، مساجد تاریخی، زیارتگاه ها، مدارس، عمارت ها، بازارها، خانه‌های قدیمی، دروازه‌ها، کاروانسراهای شهری و بین راهی، کلیساها، برج‌ها، مقبره‌ها، آب انبارها و گرمابه‌ها روایتگر تاریخ غنی و پر افتخار بخشی از سرزمین بزرگ ایران هستند که استان قزوین بخش بزرگی از این آثار کشور را در خود جای داده است.

 

هتل خانه بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین

 

برای دیدار از این شهر زیبا، تعداد زیادی تورهای گردشگری قزوین وجود دارد که هر گردشگر با توجه به شرایطش در میان آن‌ها دست به انتخاب می‌زند. اگرچه به دلیل مسافت کوتاه میان تهران و قزوین، اغلب گردشگران تهرانی مایل هستند که با تور یک روزۀ قزوین به این استان سفر کنند، اما پیشنهاد ما این است که حتی‌الامکان برای گردشگری در قزوین و گشت و گذار در این شهر، چند روز زمان بگذارید تا به خوبی با تاریخ و جاذبه‌های زیبای قزوین آشنا شوید. تورهای طبیعت‌گردی، تور الموت، تور کوهنوردی در قزوین، تور دریاچه اوان و ... از انواع تورهای گردشگری و طبیعت گردی قزوین محسوب می‌شوند. اگر فرصتی چند روزه در اختیار دارید، با کمی تحقیق، توری را انتخاب کنید که شامل همۀ این موارد می‌شود که سفر پر و پیمانی را برایتان به همراه خواهد داشت.

 

هتل خانه بهروزی قزوین

جاذبه های گردشگری قزوین

قزوین یکی از زیباترین شهرهای ایران است که هر گوشه‌اش به تاریخ و فرهنگ مخصوص به خود، گره خورده است. این شهر نه تنها تاریخ و تمدنی کهن دارد، بلکه امروزه به یکی از شهرهای مهم و صنعتی ایران تبدیل شده است. از طرف دیگر، استان قزوین جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و طبیعی زیادی دارد که آرامگاه پیغمبریه، روستای الموت قزوین، زیارتگاه امامزاده حسین(ع)، قلعه حسن صباح در الموت، کاروانسراهای بویین زهرا، موزه قزوین و... از جمله مکان‌های دیدنی قزوین محسوب می‌شوند و دریاچه اوان الموت قزوین، چشمه سارهای الموت، طارم سفلی و ... هم بخشی از جاذبه‌های طبیعی قزوین هستند. به جز این جاذبه‌های دیدنی الموت و قزوین که نام بردیم، در این شهر زیبای تاریخی ده‌ها اثر گردشگری دیگر وجود دارد که تک تک آن‌ها جذابیت خاصی برای گردشگران و جهانگردان دارند. با‎ وجود آنکه الموت یکی از مناطق قزوین است، اما آنچنان جاذبه‌های این منطقه زیاد است که خود تبدیل به یکی از مقاصد گردشگری این استان شده است. بنابراین پیشنهاد ما این است که در سفر به شهر تاریخی قزوین، هرگز فرصت دیدار از دیدنی‌های الموت قزوین را از دست ندهید و سرفرصت به تک تک دیدنی‌هایش سر بزنید تا خاطرۀ منحصر به فردش برای همیشه در ذهنتان ماندگار شود. ثبت یک هزار و 274 اثر تاریخی که 12 درصد بناهای تاریخی کشور را شامل می شود، این استان را در رتبه نخست کشوری قرار داده است.

 

هتل خانه بهروزی قزوین

هتل خانه بهروزی قزوین

پیست اسکی قزوین

اسکی یکی از ورزش‌های محبوب زمستانی است و اقامت در میان کوه‌های برفی و سکوت بی ‌نظیرش، تجربه‌ای فوق‌العاده برای انسان رقم می‌زند. اما در نیمۀ دوم سال، پیست اسکی شمشک و پیست اسکی دیزین به دلیل نزدیکی‌شان به تهران دچار ازدحام جمعیت می‌شوند و البته قیمت هتل‌ها و اقامتگاه‌های این دو پیست اسکی محبوب افزایش شدیدی پیدا می‌کند.

در سال‌های اخیر به دلیل آب‌وهوای مناسب قزوین، پیست اسکی‌ای در قزوین احداث شد که در نهایت‌ بتواند با امکانات و شرایط استاندارد به مسافران و ورزشکاران خدمت‌رسانی کند. پیست اسکی کامان قزوین در 25 کیلومتری قزوین و در منطقه الموت واقع شده است که از نظر چشم‌انداز و آب‌ و هوا، این منطقه در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد. در این پیست علاوه بر اسکی کردن می‌توان به ورزش چوگان هم پرداخت.